1774
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1774,qode-social-login-1.1.3,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Title Image

Prywatny dom w stylu Japandi

2024 / 280 m2

Prywatny dom w stylu Japandi

Prywatny dom w nowoczesnym japońskim stylu to ucieleśnienie harmonii, elegancji i funkcjonalności. Filozofia prostoty i szacunku dla natury jest osadzona w każdym szczególe. Dom przepełniony jest niesamowitym spokojem i minimalizmem, tworząc idealne miejsce do spokojnego życia.

Duże panoramiczne okna wpuszczają naturalne światło, tworząc jasną i otwartą atmosferę w każdym pomieszczeniu. W projekt domu wplecione są wspaniałe widoki na otaczającą przyrodę.

Podłogi i ściany wykończone są ciepłym drewnem, tworząc jednolitą przestrzeń zachęcającą do harmonii. Meble w domu są proste i funkcjonalne, o czystych liniach i minimalistycznym designie. W kolorystyce dominują neutralne odcienie, takie jak biel, beż i szarość.

Lampy i lampki podkreślają atmosferę spokoju i komfortu. Płynne strumienie światła i delikatne oświetlenie pomagają stworzyć przytulne otoczenie.

Ten nowoczesny dom w stylu japońskim to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki, zapewniając swoim mieszkańcom wyjątkową przestrzeń do życia w zgodzie z naturą i samym sobą.