162
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-162,qode-social-login-1.1.3,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

O nas

Funkcjonalność może przesłonić piękno, ale jeśli myślisz twórczo i zwracasz uwagę na detale, osiągniesz wyrafinowaną i charakterystyczną ekspresję.

Nasze studio

Mymolo powstało w 2009 roku i przez ten czas udało nam się wypracować własny, rozpoznawalny styl. Nasze projekty są śledzone, nasz styl naśladowany, nasze pomysły inspirują miliony koneserów estetyki w całej Polsce. My nie tylko podążamy za trendami – my je tworzymy.
Według nas harmonijny rozwój i kreatywność są możliwe tylko w odpowiednio zorganizowanej przestrzeni.
Jesteśmy po to, abyś chciał wracać do domu, bo każdy szczegół w nim będzie o Tobie i dla Ciebie.

Zespół

Patrycja Dąbek

MGR INŻ. ARCHITEKT

Założyciel pracowni Mymolo. Lata doświadczeń oraz doskonała znajomość materiałów i umiejętne łączenie ich we wnętrzu. Stawia na nowoczesność i prostotę. Oaza spokoju i cierpliwości, mistrzyni detali.

Agnieszka Blicharz

PROJEKTANT I DEKORATOR WNĘTRZ

Stawia na oryginalność i niepowtarzalne rozwiązania mając zawsze na uwadze funkcjonalność, charakter i klimat, które spełniają osobiste oczekiwania klienta.

Beata Andrzejczak

PROJEKTANT I DEKORATOR WNĘTRZ

Tworzę nowoczesne wnętrza pełne inspiracji. Moją misją jest zmienianie Twoich pomysłów w rzeczywistość, tworząc niepowtarzalne przestrzenie, w których estetyka i funkcjonalność łączą się w doskonały sposób.

Natalia Bilan

PROJEKTANT I 3D WIZUALIZATOR

Harmonijnie dopasowuję styl, komfort i zaawansowaną technologię do wnętrz.

Współpracuj z Mymolo!

Współpracuj z Mymolo!

Nie ma znaczenia, czy Twoje wnętrze jest prywatne czy komercyjne. Wykonujemy projekty dostosowane do potrzeb Twoich lub Twojej firmy. Jesteśmy z Tobą przez cały proces projektowania. Kontrolujemy każdy etap od nadzoru autorskiego po zarządzanie zakupami.

NAPISZ DO NAS