162
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-162,qode-social-login-1.1.3,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

O nas

Funkcjonalność może przesłonić piękno, ale jeśli myślisz twórczo i zwracasz uwagę na detale, osiągniesz wyrafinowaną i charakterystyczną ekspresję.

Nasze studio

Mymolo to studio projektowania wnętrz mieszczące się w Tarnobrzegu. Działamy na terenie całej Polski. Dodatkowo oferujemy również usługi zdalne na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz usługi takie jak: kompleksowe projektowanie wnętrz i przestrzeni, projektowanie ogrodów, porady projektowe i dekoratorskie, home staging oraz projektowanie wnętrz on line.

Zespół

Patrycja Dąbek

MGR INŻ. ARCHITEKT

Założyciel pracowni Mymolo. Lata doświadczeń oraz doskonała znajomość materiałów i umiejętne łączenie ich we wnętrzu. Stawia na nowoczesność i prostotę. Oaza spokoju i cierpliwości, mistrzyni detali.

Agnieszka Blicharz

PROJEKTANT I DEKORATOR WNĘTRZ

Stawia na oryginalność i niepowtarzalne rozwiązania mając zawsze na uwadze funkcjonalność, charakter i klimat, które spełniają osobiste oczekiwania klienta.

Współpracuj z Mymolo!

Współpracuj z Mymolo!

Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem materiałów wyposażenia wnętrz napisz do nas. Również chętnie nawiążemy współpracę z wykonawcami. Zostaw swoją ofertę!

Napisz wiadomość