1445
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1445,qode-social-login-1.1.3,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Title Image

Pokój nastolatki

2023 / 32 m²

Pokój nastolatki

Stanęłyśmy przed bardzo nietypowym zadaniem zaprojektowania pokoju dla nastolatki i jej kota, który jest bardzo ważnym członkiem rodziny.

Na życzenie klienta pokój powinien spełniać następujące funkcje: duże łóżko z funkcją przechowywania, garderoba, miejsce do nauki, miejsce na zrobienie makijażu, dużo półek na książki w strefie relaksu, bo dziewczyna uwielbia czytać i też bardzo kocha konie.

Kolorystyka pomieszczenia to delikatne połączenie szarego beżu z wyraźnymi ciepłymi tonami drewna. Jako bazę wykorzystaliśmy jasnobeżową farbę, a także tapetę z końmi jako akcent.

Delikatnym kontrastem w tym pokoju są tapicerowanie łóżka i pomalowane na ten sam kolor drzwi, odzwierciedla odcienie dywanu w strefie relaksu. Kolor NCS S 3030 R – kolor jeden z wielu odcieni herbacianego różu, kojarzy się z czymś delikatnym, romantycznym, kobiecym i jest symbolem młodości.

Mamy nadzieję, że kot będzie zadowolony z nowych zmian, przede wszystkim, jak jego sąsiadką.