1395
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1395,qode-social-login-1.1.3,stockholm-core-1.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Title Image

Przychodnia ArtDent Ortodoncja & Stomatologia

Przychodnia ArtDent Ortodoncja & Stomatologia

Sercem gabinetu jest zawsze UNIT stomatologiczny. To jest constans, wokół którego projektujemy naszą przestrzeń do pracy, miejsce, w którym spotykamy się z naszym pacjentem i tworzymy relację lekarz – pacjent. Pacjent, wchodząc do gabinetu, widzi najpierw unit, tego co jest w tle, zazwyczaj nie dostrzega, ale w tej klinice będzie inaczej.

Tylko właściciel, firma wykonująca instalację i my wiemy, co kryje się na drugim planie, ile dodatkowych urządzeń i instalacji jest koniecznych, aby gabinet i 🤍 gabinetu-UNIT funkcjonował jak najbardziej efektywnie i bez zakłóceń, czyli kanalizacja, woda, powietrze, ssanie, przewód zasilający 230V, ochronny, przewód do sterowania pompą ssącą. I to, co często jest pomijane i zamyka drogę do dalszej rozbudowy – kanał techniczny – przez który można przeprowadzić przewód czujnika do radiowizjografii, komputera, monitora czy przewody innych urządzeń zewnętrznych.